bajka_Kubus_i_Ancymon

To wesoła, dynamiczna i pełna zawadiackich zwrotów akcji bajka,
przenosząca Dzieci w świat fantazji za sprawą baśniowej muzyki i barwnej scenografii.
Dzięki głównym bohaterom, Dzieci w zabawny sposób poznają świat matematyki, dowiadują się jak cenna jest nauka.
Bohaterami są dwaj chłopcy:
Kubuś – rezolutny, dzielny, prawdziwy przyjaciel zwalczający wszelkie zło, wzorowy uczeń.
Ancymon – urwis, jakich mało, matematyczny żółtodziób i nygus.

Mimo tak wielu różnic, między nimi jest prawdziwa przyjaźń, która zostanie wystawiona na próbę, gdy na ich drodze pojawi się tajemnicza postać płatając chłopcom różne figle.
Czy Ancymon nauczy się liczyć?
Czy dobro zwycięży?
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie oglądając ten magiczny spektakl!

teatr_bezpanski_logo.jpgmck.jpgcechownia.jpglambertz.jpghelendoron.jpgsferatv.jpgrudaslaska_logo.jpgiwia.jpgsayok.jpg