ogloszenie

Tylko dla prawdziwych mężczyzn!

W dniach 14 października i 3-4 listopada br. w Sląskim Inkubatorze Przedsiębiorczości (ul. Karola Goduli 36), w dzielnicy Godula odbędzie się wydarzenie skierowane tylko dla prawdziwych mężczyzn, dla których sukcesem jest szczęśliwa rodzina.

Znajdź czas i zainwestuj w swój rozwój! W każdym warsztacie weźmie udział 15 mężczyzn!

Bądź wśród nich i Ty!

Inicjatywa Tato.Net zaprasza rudzian 14 października br. na warsztaty „Bliżej – pełna łączność”, czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Warsztaty dofinansowuje urząd Miasta- koszt dla rudzian 40 zł.

7 sekretów efektywnego ojcostwa , które odbędą się 3-4 listopada mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. (koszt 50 zł|)

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Dzięki tym warsztatom:

• przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci
• lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania,
• nauczysz się wdrażać w życie 4 podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie, konsekwencja, znajomość, wychowanie,
• zobaczysz, które potrzeby swego dziecka zaspokajasz w sposób wystarczający, a nad zaspokojeniem których musisz jeszcze popracować,
• uzyskasz od innych ojców feedback (informację zwrotną) i odkryjesz tajemnicę dobrego kontaktu z dzieckiem,
• poznasz praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania.

Bliższe informacje: www.tato.net.pl,

Organizator lokalny: Adam Łatacha, tel. 508 142 696,

Wydział Zdrowia UM Ruda Sląska, tel. 32 248 62 81, wew. 3120

helendoron.jpgrudaslaska_logo.jpgcechownia.jpgiwia.jpglambertz.jpgteatr_bezpanski_logo.jpgmck.jpgsayok.jpgsferatv.jpg